21458-20-2-0500-0104-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN180BR-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-20-2-0500-0104-1-TS
Opis
CABLE 2COND 20AWG BLK/RED 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czarne, czerwone 20 AWG 100,0' (30,5m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,141" (3,58mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
21/0,0071"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)