21458-20-2-0500-0402-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN180WR-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
21458-20-2-0500-0402-1-TS
Opis
CABLE 2COND 20AWG RED/WH 500'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Czerwone, białe 20 AWG 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,141" (3,58mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Nieaktualne
Kolor płaszcza
Czerwone, białe
Typ kabla
Parametry znamionowe
Typ UL 21458
Liczba żył
2
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
Temperatura robocza
-10°C - 80°C
Splot żyły
21/0,0071"
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0150" (0,381mm)