1569-22-1-0500-010-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN536V-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-010-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Fioletowe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Szpula
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRAND 22AWG BLACK
W magazynie: 172209
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
W magazynie: 15319
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
W magazynie: 31
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
W magazynie: 29
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG VIO 100'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 50'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 25'