1569-22-1-0500-010-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN536V-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-010-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Fioletowe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
W magazynie: 20
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 5
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG VIO 100'
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V VIO 25'