1569-22-1-0500-008-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN535A-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-008-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Pomarańczowe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 46
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRAND 22AWG BLACK
W magazynie: 172209
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
W magazynie: 15319
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 500'
W magazynie: 31
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
W magazynie: 29
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V ORN 25'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 22AWG ORN 100'
HOOK-UP STRND 22AWG ORN FOOT
HOOK-UP STRND 22AWG 300V ORN 50'