1569-22-1-0500-001-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN528B-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1569-22-1-0500-001-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 AWG Podłączenie Przewód 17/0,0063" Czarne 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,063" (1,60mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
17/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1569
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 47
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
W magazynie: 91
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
Cena jednostkowa:
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRAND 22AWG BLACK
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'