1430-26-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN470W-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-26-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 500'
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 500'
W magazynie: 19
HOOK-UP STRND 26AWG YELLOW
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 26AWG RED 500'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 26AWG BLUE
W magazynie: 4000
HOOK-UP STRND 26AWG BROWN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 50'
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 25'