Ilustracja dla 1430-26-1-0500-002-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1430-26-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1430-26-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-26-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG WHT FOOT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Białe 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Prod.
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
7/0,0063"
Materiał płaszcza (izolacji)
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 1 000 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 500'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 26AWG 300V WHT 25'