1430-26-1-0500-007-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN475G-500-ND
1175-1430-26-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-26-1-0500-007-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG GREEN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Zielone 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
7/0,0063"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 000 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 500'
W magazynie: 19
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 500'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 26AWG YELLOW
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 26AWG RED 500'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 26AWG BLUE
W magazynie: 4000
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG 300V GRN 25'
W magazynie: 3
HOOK-UP STRND 26AWG GRN 100'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 26AWG 300V GRN 50'