1430-26-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN474N-500-ND
1175-1430-26-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-26-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 26AWG BROWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 AWG Podłączenie Przewód 7/0,0063" Brązowe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,051" (1,30mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
7/0,0063"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0 Stopy
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 500'
W magazynie: 19
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 500'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 26AWG YELLOW
W magazynie: 4500
HOOK-UP STRND 26AWG RED 500'
W magazynie: 12
HOOK-UP STRND 26AWG BLUE
W magazynie: 4000
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 26AWG 300V BRN 50'