1430-18-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN518GY-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-18-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone, żółte 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
34/0,0071"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 9
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'