1430-18-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN512R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-18-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Czerwone 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
34/0,0071"
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 7
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 0
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'