1430-18-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN518GY-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-18-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone, żółte 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C