1430-18-1-0500-011-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN518GY-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-18-1-0500-011-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 18AWG GRN/YEL 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 AWG Podłączenie Przewód 34/0,0071" Zielone, żółte 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,083" (2,11mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,015" (0,38mm)
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
34/0,0071"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 2
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 50'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 50'