1430-16-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN637N-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Brązowe 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
26/0,0100"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 17
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 100'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG RED 100'
W magazynie: 11
HOOK-UP STRND 16AWG BLU 100'
W magazynie: 2
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN
W magazynie: 3900
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 50'