1430-16-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN635R-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG RED 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Czerwone 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
26/0,0100"
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 11
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 100'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 16AWG WHT 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 100'
W magazynie: 1
HOOK-UP STRND 16AWG BLU 100'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 100'
W magazynie: 17
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG 300V RED 25'
HOOK-UP STRND 16AWG RED
W magazynie: 4977
HOOK-UP STRND 16AWG 300V RED 50'