1430-16-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN637N-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 50'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Brązowe 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Splot żyły
26/0,0100"
Dodatkowe zasoby
Wycofane
Ten produkt nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLK 50'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 16AWG 300V WHT 50'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 16AWG 300V YEL 50'
W magazynie: 2
HOOK-UP STRND 16AWG 300V RED 50'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BLU 50'
W magazynie: 1
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 25'