1430-16-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN637N-500-ND
1175-1430-16-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1430-16-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 16AWG BROWN
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 AWG Podłączenie Przewód 26/0,0100" Brązowe 300V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,095" (2,41mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,016" (0,41mm)
Opakowanie
Szpula
Digi-Spool™, szpula ciągła
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Aktywny
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-10°C - 105°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
26/0,0100"
Parametry znamionowe
Typ UL 1430
Materiał żyły
Funkcje
Odporny na oleje
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 3 900 Stopy
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Digi-Spool™, szpula ciągła
DługośćCena jednostkowa (za stopę)Wartość
Szpula
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 16AWG BLACK
W magazynie: 7977
HOOK-UP STRND 16AWG WHITE
W magazynie: 5000
HOOK-UP STRND 16AWG YEL 500'
HOOK-UP STRND 16AWG RED
HOOK-UP STRND 16AWG GREEN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 25'
W magazynie: 9
HOOK-UP STRND 16AWG BRN 100'
W magazynie: 17
HOOK-UP STRND 16AWG 300V BRN 50'