1332-24-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN112W-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Białe 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0050"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
1332-24-1-0500-002-1-SCNC Tech5821175-1332-24-1-0500-002-1-S-DS-ND3,05000 złMFR Recommended
1332-24-1-0500-002-1-SCNC Tech81175-1332-24-1-0500-002-1-S-ND453,73000 złMFR Recommended
W magazynie: 6
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Pozycja o wartości dodanej
Szpula
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'