1332-24-1-0500-002-1-TS jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 582
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 8
Arkusz danych
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Białe 300V 500,0' (152,4m)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1332-24-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN112W-500-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 500'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0050"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
1332-24-1-0500-002-1-SCNC Tech5821175-1332-24-1-0500-002-1-S-DS-ND3,05000 złMFR Recommended
1332-24-1-0500-002-1-SCNC Tech81175-1332-24-1-0500-002-1-S-ND453,73000 złMFR Recommended
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 500'
W magazynie: 4
HOOK-UP STRND 24AWG RED
W magazynie: 0
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 500'
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'