1332-24-1-0500-004-1-TS
Numer produktu DigiKey
CN112R-25-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-004-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Czerwone 300V 25,00' (7,62m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
25,00' (7,62m)
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0050"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany.
Kolor alternatywny
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'
W magazynie: 5
HOOK-UP STRND 24AWG 300V GRN 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLU 25'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 6
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG RED
Cena jednostkowa:
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'