1332-24-1-0500-002-1-TS jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 582
Arkusz danych
MFR Recommended
CNC Tech
W magazynie: 8
Arkusz danych
Ilustracja dla 1332-24-1-0500-002-1-TS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1332-24-1-0500-002-1-TS
Numer produktu DigiKey
1175-1332-24-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-002-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG WHT FOOT
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Białe 300V Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Prod.
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Seria
Długość
Wprowadź liczbę stóp w ilości zamówienia
Status części
Nieaktualne
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C
Przekrój przewodu
Kolor płaszcza
Splot żyły
19/0,0050"
Parametry znamionowe
Typ UL 1332
Materiał żyły
Rozmiar szpuli
500,0' (152,4m)
Materiał płaszcza (izolacji)
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
1332-24-1-0500-002-1-SCNC Tech5821175-1332-24-1-0500-002-1-S-DS-ND3,05000 złMFR Recommended
1332-24-1-0500-002-1-SCNC Tech81175-1332-24-1-0500-002-1-S-ND453,73000 złMFR Recommended
Przestarzałe
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki.
Długość alternatywna
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 25'
W magazynie: 6
HOOK-UP STRND 24AWG WHT 100'
W magazynie: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V WHT 50'