1332-24-1-0500-006-1-TS
Numer produktu DigiKey
1332-24-1-0500-006-1-TS-ND
Producent
Numer produktu producenta
1332-24-1-0500-006-1-TS
Opis
HOOK-UP STRND 24AWG BRN
Szczegółowy opis
24 AWG Podłączenie Przewód 19/0,0050" Brązowe 300V 500,0' (152,4m)
Średnica płaszcza (izolacji)
0,049" (1,24mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,013" (0,33mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Napięcie
300V
Typ kabla
Temperatura robocza
-80°C - 200°C