EKZE160ETD681MJ16S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 2 475
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 799
W magazynie: 129
Bezpośrednie
Rubycon
Udoskonalony
Nichicon
Rubycon
W magazynie: 259
680 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKZE160ETD681MJ16S
Numer produktu DigiKey
EKZE160ETD681MJ16S-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE160ETD681MJ16S
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
858 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.43 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
38 mOhms
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C