EKZE160ELL681MJ16S
Numer produktu DigiKey
565-1662-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKZE160ELL681MJ16S
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKZE160ELL681MJ16S Modele
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
858 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.43 A @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
38 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C