UHW1E681MPD1TD
Numer produktu DigiKey
493-UHW1E681MPD1TDCT-ND - Taśma cięta (CT)
UHW1E681MPD1TD-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UHW1E681MPD1TD
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UHW1E681MPD1TD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.2 A @ 120 Hz
2 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C