ELXZ160ETD681MJ16S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 1 592
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 22 982
Arkusz danych
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Nichicon
680 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELXZ160ETD681MJ16S
Numer produktu DigiKey
ELXZ160ETD681MJ16S-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ELXZ160ETD681MJ16S
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
630 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.05 A @ 100 kHz
Impedancja
68 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C