PRM162-K420K-103B1
PRM162-K420K-103B1
PRM162-K420K-103B1
Numer produktu DigiKey
PRM162-K420K-103B1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRM162-K420K-103B1
Opis
POT 10K OHM 1/10W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,1W, 1/10W Wtyki PC
Kategoria
Liczba puszek
2
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M7 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Funkcje
Z napędem silnikowym
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 1,142" x 0,630" (29,00mm x 16,00mm)