A12505RNZQ
A12505RNZQ
A12505RNZQ
Numer produktu DigiKey
CKN10204-ND
Producent
Numer produktu producenta
A12505RNZQ
Opis
SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki obrotowe 8 pozycja SP8T 2,5A (~), 350mA (=) 125 V~ Montaż panelowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A12505RNZQ Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Producent
C&K
Napięcie znamionowe - prąd stały
125 V
Seria
Typ aktuatora
Spłaszczony (średnica 6,35mm)
Opakowanie
Taca
Długość aktuatora
12,70mm
Status części
Aktywny
Kąt między pozycjami
45°
Liczba pozycji
8
Materiał styku
Srebro (Ag)
Ograniczniki indeksowe
Stały
Wykończenie styku
Srebro
Liczba segmentów
1
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba biegunów w segmencie
1
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Obwody na segment
SP8T
Głębokość - za tablicą
20,83mm
Synchronizacja styku
Zwieranie (MBB), bez zwierania (BBM)
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 9,80mm
Prąd znamionowy (A)
2,5A (~), 350mA (=)