PRM162-K420S-104A2
Numer produktu DigiKey
118-PRM162-K420S-104A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRM162-K420S-104A2
Opis
POT 100K OHM 1/20W CARBON LOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100k Ohm 2 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,05W, 1/20W Wtyki PC
Kategoria
Liczba puszek
2
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
100k
Typ aktuatora
Z napędem silnikowym
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M7 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Logarytmiczne
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 1,366" x 1,122" (34,70mm x 28,50mm)