OEJL-75-1-7
OEJL-75-1-7
OEJL-75-1-7
Numer produktu DigiKey
226-2094-ND
Producent
Numer produktu producenta
OEJL-75-1-7
Opis
KNOB KNURLED 0.236" METAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radełkowana, diament Gałki 0,236" (6,00mm) Wał z Lina na górze Metal Przezroczyste błyszczące
Kategoria
Średnica
0,750" (19,05mm)
Producent
Kilo International
Wysokość
0,625" (15,88mm)
Seria
Wskaźnik
Lina na górze
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Metal
Status części
Aktywny
Kolor
Przezroczyste błyszczące
Styl
Cylindryczna
Funkcje
Śruba ustalająca 6-32
Typ
Radełkowana, diament
Bazowy numer produktu
Rozmiar wału
0,236" (6,00mm)
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 100
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Kolor alternatywny
KNOB KNURLED 0.236" METAL
W magazynie: 101
KNOB KNURLED 0.236" METAL
W magazynie: 10
KNOB KNURLED 0.236" METAL