PDB241-S420P-103B0
Numer produktu DigiKey
PDB241-S420P-103B0-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB241-S420P-103B0
Opis
POT 10K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,5W, 1/2W Zacisk lutowany
Opakowanie
Zbiorcze
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Gwint tulei
M8 x 0,75
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)