PDB241-GTR02-103A2
Numer produktu DigiKey
118-PDB241-GTR02-103A2-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB241-GTR02-103A2
Opis
POT 10K OHM 1/4W CARBON LOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,25W, 1/4W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Obrót
300°
Seria
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Status części
Aktywny
Typ aktuatora
Okrągłe
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Montaż panelowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)