PDB241-GTR02-104B0
Numer produktu DigiKey
118-PDB241-GTR02-104B0-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB241-GTR02-104B0
Opis
POT 100K OHM 1/4W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
100k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,25W, 1/4W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDB241-GTR02-104B0 Modele
Opakowanie
Taca
Rezystancja (omy)
100k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Gwint tulei
3/8-32
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)