PDB182-K425K-103A
PDB182-K425K-103A
PDB182-K425K-103A
Numer produktu DigiKey
PDB182-K425K-103A-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-K425K-103A
Opis
POT 10K OHM 0.06W CARBON LOG
Szczegółowy opis
10k Ohm 2 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,06W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,06W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Brak
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)