PDB182-K220K-103B
PDB182-K220K-103B
PDB182-K220K-103B
Numer produktu DigiKey
PDB182-K220K-103B-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-K220K-103B
Opis
POT 10K OHM 1/8W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
10k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Mechanizm zapadkowy 1.0 Obrót Węgiel 0,125W, 1/8W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,125W, 1/8W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Mechanizm zapadkowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)