PDB182-K415K-103A1
Numer produktu DigiKey
PDB182-K415K-103A1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-K415K-103A1
Opis
POT 10K OHM 0.06W CARBON LOG
Szczegółowy opis
10k Ohm 2 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,06W Wtyki PC
Opakowanie
Zbiorcze
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,06W
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)