PDB181-K220K-103B nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 342
Arkusz danych
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Mechanizm zapadkowy 1.0 Obrót Węgiel 0,2W, 1/5W Wtyki PC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PDB181-K220K-103B
PDB181-K220K-103B
PDB181-K220K-103B
Numer produktu DigiKey
PDB181-K220K-103B-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB181-K220K-103B
Opis
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyki PC
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
10k
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Gwint tulei
M7 x 0,75
Przełącznik wbudowany
Mechanizm zapadkowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)