PDB182-GTRB2-504MN
Numer produktu DigiKey
118-PDB182-GTRB2-504MN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-GTRB2-504MN
Opis
POT 500K OHM 0.06W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
500k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Mechanizm zapadkowy 1.0 Obrót Węgiel 0,06W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Okrągłe
Rezystancja (omy)
500k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,06W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Mechanizm zapadkowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)