PDB182-GTRB1-504MN
Numer produktu DigiKey
PDB182-GTRB1-504MN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-GTRB1-504MN
Opis
POT 500K OHM 0.06W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
500k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Mechanizm zapadkowy 1.0 Obrót Węgiel 0,06W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PDB182-GTRB1-504MN Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
500k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,06W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Mechanizm zapadkowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)