PDB182-GTRB2-254MN
Numer produktu DigiKey
PDB182-GTRB2-254MN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-GTRB2-254MN
Opis
POT 250K OHM 0.06W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
250k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Mechanizm zapadkowy 1.0 Obrót Węgiel 0,06W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Okrągłe
Rezystancja (omy)
250k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,06W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Mechanizm zapadkowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)