PDB182-GTRB1-104MN
Numer produktu DigiKey
PDB182-GTRB1-104MN-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB182-GTRB1-104MN
Opis
POT 100K OHM 0.06W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
100k Ohm 2 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Mechanizm zapadkowy 1.0 Obrót Węgiel 0,06W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Opakowanie
Taca
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Typ aktuatora
Karbowana i z rowkiem
Rezystancja (omy)
100k
Długość aktuatora
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±20%
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Moc (W)
0,06W
Gwint tulei
3/8-32
Przełącznik wbudowany
Mechanizm zapadkowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,669" (17,00mm)