PDB12-M4251-105BF
PDB12-M4251-105BF
PDB12-M4251-105BF
Numer produktu DigiKey
PDB12-M4251-105BF-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB12-M4251-105BF
Opis
POT 1M OHM 0.08W CARBON LINEAR
Szczegółowy opis
1M Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,08W Wtyki PC
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
1M
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Moc (W)
0,08W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,504" x 0,488" (12,80mm x 12,40mm)