P120PK-Y25BR10K
P120PK-Y25BR10K
P120PK-Y25BR10K
Numer produktu DigiKey
987-1710-ND
Producent
Numer produktu producenta
P120PK-Y25BR10K
Opis
POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy, zatrzask Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 0,05W, 1/20W Wtyki PC, blokady płytki
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P120PK-Y25BR10K Modele
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
TT Electronics/BI
Typ regulacji
Regulacja górna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Karbowana
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Moc (W)
0,05W, 1/20W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Otwór przelotowy, zatrzask
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,488" (12,40mm)