PDB12-F4251-254BF
Numer produktu DigiKey
118-PDB12-F4251-254BF-ND
Producent
Numer produktu producenta
PDB12-F4251-254BF
Opis
POT 250K OHM 0.08W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
250k Ohm 1 zespoły Liniowy Otwór przelotowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,08W Wtyki PC, blokady płytki
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Bourns Inc.
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Rezystancja (omy)
250k
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,984" (25,00mm)
Moc (W)
0,08W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Liczba obrotów
1.0
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,650" x 0,504" (12,80mm x 12,80mm)