MOV-14D621KTR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 15 447
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 210
YAGEO
W magazynie: 0
620 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MOV-14D621KTR
Numer produktu DigiKey
MOV-14D621KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D621KTR
Opis
VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MOV-14D621KTR Modele
Energia
125J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
320 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
682 V