621KD14-OP10TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
620 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
621KD14-OP10TR
Numer produktu DigiKey
13-621KD14-OP10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
621KD14-OP10TR
Opis
VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
682 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Pojemność przy częstotliwości
320 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V