MOV-14D621K
Numer produktu DigiKey
MOV-14D621K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-14D621K
Opis
VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
620 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Modele EDA/CAD
MOV-14D621K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
4.5 kA
Energia
125J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
320 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
682 V