621KD14-FP10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 210
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
W magazynie: 0
620 V 4.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
621KD14-FP10
Numer produktu DigiKey
13-621KD14-FP10-ND
Producent
Numer produktu producenta
621KD14-FP10
Opis
VARISTOR 620V 4.5KA DISC 14MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
682 V
Producent
Prąd - udarowy
4.5 kA
Seria
Energia
128J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
320 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
385 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
505 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
558 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
620 V