MOV-10D390K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 11 964
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 3 330
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
Similar
TDK
Similar
TDK
Panasonic Industry
W magazynie: 65
W magazynie: 58
39 V 500 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MOV-10D390K
Numer produktu DigiKey
MOV-10D390K-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOV-10D390K
Opis
VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MOV-10D390K Modele
Kategoria
Prąd - udarowy
500 A
Producent
Bourns Inc.
Energia
4,6J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
2400 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
35 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
39 V
Bazowy numer produktu
Napięcie warystora (maks.)
43 V